COMFORT-2 PT NERO 2700K-5700K
1 140,00 € / 2 229,65 лв.
| Тегло | 19,5 кг |
|---|---|
| Размери | 203,4 × 23 × 15 см |
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 76W |
| Светлинен спектър | 2700-5700K |
| Серия | COMFORT |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
336220
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛАМПИОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.