Пендел COCKTAIL SP3, 3x40W, E14, бял
209,20 € / 409,16 лв.
| Тегло | 3,1 кг |
|---|---|
| Размери | 31,5 × 26 × 81 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E14 |
| Ел. мощност | 3 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | COCKTAIL |
| Брой светлоизточници | 3 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Материал | Стъкло |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
074245
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.