Пендел CLOWN SP7, 7x28W, G9, димируем, хром
389,09 € / 760,99 лв. Original price was: 389,09 € / 760,99 лв..272,36 € / 532,69 лв.Текущата цена е: 272,36 € / 532,69 лв..
| Тегло | 4,5 кг |
|---|---|
| Размери | 46 × 90 × 31 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | G9 |
| Ел. мощност | 7 x 28W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLOWN |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 7 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
100937
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ, ТОП ОФЕРТИ ПРЕЗ МАЙ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.