Аплик BRIGHT AP D60, 23W, бял, метал
| Тегло | 1,66 кг |
|---|---|
| Размери | 65 × 13 × 12 см |
| Материал | Метал |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 23W |
| Серия | BRIGHT |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
131962
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.