BRASS GOLD ALUMINIUM LED 50W 230V 2733LM
239,03 € / 467,50 лв.
9345640
| Ел. мощност | 50W |
|---|---|
| Светлинен спектър | 2700K-4000K |
| Напрежение | 230V |
| Екстра | Дистанционно управление |
| Размери | Дължина: 60 см, Дължина2: 46 см ,Височина: 200 см |
| Включени светлоизточници | Да |
| Фасунги | LED |
| Светлинен поток | 2733LM |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
105369
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПОЛИЛЕЙ, Нови артикули, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА СПАЛНЯ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ХОЛ, ПОЛИЛЕЙ
Описание
Тип на осветителното тяло: Интериорен модерен полилей, изработен от месинг, злато, алуминий и акрил. Подходящ за всяко помещение.
Технически характеристики: Led, 230V, 50W, 2700K-4000K + включено дистанционно управление.
Размери: Дължина: 60 см, Дължина2: 46 см ,Височина: 200 см
Светлоизточник: Включен в комплекта
Производител: Nova luce
Ако продуктът не е наличен, той ще бъде поръчан и доставен до 15 дни. След направена заявка ще се свържем с вас за потвърждение на наличността.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.