BONNE NUIT-1 AP OTTONE
90,00 € / 176,02 лв.
| Тегло | 0,36 кг |
|---|---|
| Размери | 24,5 × 9,5 × 7 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 65W |
| Серия | BONNE |
| Размери | D 20 x H 60 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Месинг |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
336800
Категории: 3D модели за проектиране, АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.