Прожектор BLUES FI SQUARE GU10 50W прозрачен
19,70 € / 38,53 лв.
| Тегло | 0,34 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 6,5 × 10 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Алуминий, Метал, Стъкло |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | GU10 |
| Ел. мощност | 1 x 50W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | BLUES |
| Размери | D 95 x H 37 mm |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
114019
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПРОЖЕКТОРИ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.