Плафон ATLAS PL3 BIANCO 3x4W G9 бял
153,90 € / 301,00 лв.
| Тегло | 1,5 кг |
|---|---|
| Размери | 36 × 69 × 16 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | G9 |
| Ел. мощност | 3 x 4W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | ATLAS |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 3 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
328201
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови артикули, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.