Лампион ATENA PT1 E27 23W сив IP55
68,70 € / 134,37 лв.
| Тегло | 1,07 кг |
|---|---|
| Размери | 18 × 18 × 68 см |
| Материал | Пластмаса, Смола |
| Цвят | Сив |
| Степен на защита | IP55 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 23W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | ATENA |
| Размери | D 94 x H 800 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Сиво |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
198637
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.