Аплик Nova-Luce LED 6W 3000K
37,20 € / 72,76 лв.
| Серия | AGOSTO |
|---|---|
| Вид осветително тяло | аплик, външна лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Стенен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | Ф11см x 11см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 6W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9207615
Категории: 3D модели за проектиране, АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.