Аплик LED Nova-Luce 4W топла светлина 3000K
24,70 € / 48,31 лв.
| Серия | TICK |
|---|---|
| Вид осветително тяло | аплик, външна лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Стенен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 11.5см x 9см x 3см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 4W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9030816
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.