Аплик LED Nova-Luce 6W топла светлина 3000K
28,40 € / 55,55 лв.
| Серия | EPIC |
|---|---|
| Вид осветително тяло | аплик |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Стенен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 10см x 9.8см x 8см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 6W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9136181
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.