Лампион AGOS PT H80 NERO 65W 4000K IP54 черен
78,74 € / 154,00 лв.
| Тегло | 1,1 кг |
|---|---|
| Размери | 83 × 18 × 12 см |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP54 |
| Ел. мощност | 1 x 65W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | AGOS |
| Размери | D 45 x H 0 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
326757
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.