Външна лампа Nova-Luce LED 5W топла светлина
52,10 € / 101,90 лв.
| Серия | MOOD |
|---|---|
| Вид осветително тяло | външна лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Вграден в под / земя |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 20+21см x Ф11см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 5W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9030949
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.