Пендел Nova-Luce LED 12W 3000K
182,40 € / 356,74 лв.
| Серия | VOICE |
|---|---|
| Вид осветително тяло | пендел |
| Стил | дизайнерски |
| Подходящо за | Висящ таванен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 185см x 200см x 100см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 12W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9061429
Категории: 3D модели за проектиране, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛУНИЧКИ ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.