LED светещ гирлянд ACA LIGHTING X068034101 0,9W RGB 8000mm LED DECORATIVE WHITE BALL STRING LIGHTS IP44
16,00 € / 31,29 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Ел. мощност | 9W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP44 |
| Цвят | Зелен, Бял |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Размери | Дължина: 8000мм, Диаметър: 20мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
X068034101
Категории: Нови, ПРАЗНИЧНО И НОВОГОДИШНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.