Фасаден аплик ACA LIGHTING LG2201GU10B DASA-GS
9,40 € / 18,38 лв.
| Материал | Алуминий, Стъкло |
|---|---|
| Фасунги | GU10 |
| Ел. мощност | 1 x 10W |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Включени светлоизточници | LED, Не |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Монтаж | Стена |
| Серия | DASA |
| Цвят | Черен, Прозрачен |
| Размери | Ширина: 68мм, Височина: 81мм, Разстояние от стената: 92мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
LG2201GU10B
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.