Фасаден аплик ACA LIGHTING SL7031G OUTDOOR
11,24 € / 21,98 лв.
| Фасунги | GU10 |
|---|---|
| Ел. мощност | 2 x 5W |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Включени светлоизточници | LED |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Монтаж | Стена |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Размери | Ширина: Ø60мм, Височина: 158мм, Разстояние от стената: 87мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Степен на защита | IP44 |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
SL7031G
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.