Фасадна луна Redo ETA LED 6W 3000K 580lm
66,23 € / 129,53 лв.
| Материал | Алуминий, Стъкло |
|---|---|
| Фасунги | LED |
| Светлинен поток | 580lm |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 1 x 6W |
| Включени светлоизточници | LED |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Серия | ETA |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 121мм, Диаметър: 90мм |
| Монтаж | Таван |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9063
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛУНИЧКИ ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.