LED декоративен маркуч REDO 01-4171 FREEDOM 360 SIST.LINIAR LED SMD 90W IP65 2700K SBK 10M
635,33 € / 1 242,60 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 2864lm |
| Светлинен спектър | 2700K |
| Ел. мощност | 90W |
| Включени светлоизточници | LED, Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP65 |
| Монтаж | Стена, Таван |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, Силикон, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Напрежение | 48V DC |
| Размери | Височина: 10300-10370мм, Диаметър на основата: 60мм, Диаметър: 13мм |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-4171
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ПРАЗНИЧНО И НОВОГОДИШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, СВЕТЕЩ МАРКУЧ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.