LED градинска настолна лампа с USB REDO OUTDOOR 90336 TAO
99,00 € / 193,63 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 149-155lm |
| Светлинен спектър | 2700-3000K |
| Ел. мощност | 1 x 25W |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (Вграден димер) |
| Производител | Redo |
| Напрежение | 3,7V DC |
| Материал | Алуминий, Поликарбонат |
| Серия | TAO |
| Цвят | Тъмно червен, Прозрачен |
| Размери | Височина: 300мм, Диаметър: 120мм |
| Монтаж | Маса |
| Екстра | USB изход, Работи на батерии, Сензорен димер |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
90336
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.