BURLIE WALL & CEILING LAMPS TRANSPARENT/WHITE
44,18 € / 86,41 лв.
G97190/70
| Ел. мощност | 24W |
|---|---|
| Светлинен спектър | 6500K |
| Степен на защита | IP20 |
| Напрежение | 230V |
| Екстра | Дистанционно управление |
| Размери | Височина: 80 мм, Диаметър: 390 мм |
| Включени светлоизточници | Да |
| Фасунги | LED |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
106631
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Описание
Тип на осветителното тяло: Интериорен плафон, подходящ за осветление на вашия дом, хотел и офис. Изработен от бяла пластмаса и метал.
Технически характеристики: Led, 230V, 24W, 6500K, IP20 + дистанционно управление
Размери: Височина: 80 мм, Диаметър: 390 мм
Светлоизточник: Включен в комплекта
Производител: Brilliant
Ако продуктът не е наличен, той ще бъде поръчан и доставен до 15 дни. След направена заявка ще се свържем с вас за потвърждение на наличността.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.