Аплик TICK AP ORO, 7.5W, златист, метал
84,00 € / 164,29 лв.
| Тегло | 0,44 кг |
|---|---|
| Размери | 22 × 8,5 × 22 см |
| Материал | Метал |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 7.5W |
| Серия | TICK |
| Размери | D 140 x H 140 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Златист |
| Цвят на розетка | Злато |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
238944
Категории: 3D модели за проектиране, АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови артикули
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.