Осветително тяло OFFICE SP 30W 4000K черно
173,84 € / 340,00 лв.
| Тегло | 1,82 кг |
|---|---|
| Размери | 128 × 4 × 8 см |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 30W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | OFFICE |
| Размери | L 1128 x H 65 x P 35 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
271200
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, РЕЛСОВО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.