Плафон OCEAN PL2, 2x60W, E27, прозрачно стъкло
59,31 € / 116,00 лв.
| Тегло | 1,93 кг |
|---|---|
| Размери | 39 × 12 × 39 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 2 x 60W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | OCEAN |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Материал | |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
081434
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.