Пендел FILO SP12 Ottone 19W 3000K месинг
570,00 € / 1 114,82 лв.
| Тегло | 8,6 кг |
|---|---|
| Размери | 77 × 67,5 × 11,5 см |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 19W |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Серия | LOOK |
| Размери | D 500 x H 800 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 12 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Месинг |
| Цвят на розетка | Месинг |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
263663
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови артикули, ПЕНДЕЛ
Описание
FILO SP12 OTTONE 3000K e осветително тяло в съвременен, дизайнерски стил, което е подходящо за всекидневна / хол, спалня, кухня, трапезария, офис. Осветителното тяло е с европейско качество гарантирано от Ideal-Lux (Италия).
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.