Пендел FIESTA SP5, 5xE27, 5x15W, черен, IP44
78,00 € / 152,55 лв.
| Тегло | 0,6 кг |
|---|---|
| Размери | 21,5 × 8,5 × 27 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Пластмаса |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 5 x 15W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | FIESTA |
| Брой светлоизточници | 5 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
159836
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови артикули, ПЕНДЕЛ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.