CLOWN SP8
430,51 € / 842,00 лв. Original price was: 430,51 € / 842,00 лв..301,36 € / 589,41 лв.Текущата цена е: 301,36 € / 589,41 лв..
| Тегло | 5,7 кг |
|---|---|
| Размери | 57 × 28 × 57 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | G9 |
| Ел. мощност | 8 x 28W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLOWN |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 8 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
100944
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ, ТОП ОФЕРТИ ПРЕЗ МАЙ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.