AUDI-80 SP5 TRASPARENTE
351,26 € / 687,00 лв. Original price was: 351,26 € / 687,00 лв..298,57 € / 583,95 лв.Текущата цена е: 298,57 € / 583,95 лв..
| Тегло | 5,89 кг |
|---|---|
| Размери | 47 × 47 × 40 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | G9 |
| Ел. мощност | 5 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | AUDI-80 |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 5 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
031743
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ, ТОП ОФЕРТИ ПРЕЗ МАЙ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.